Jedność Boronów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • PŁOMIEŃ KUŹNICA MARIANOWA - JEDNOŚĆ BORONÓW 0:3
  • LZS MRZYGŁÓD - ZIELONI ŻARKI 3:1
  • CZARNI STARCZA - WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 0:0
  • SPARTA LUBLINIEC - OLIMPIA HUTA STARA 5:1
  • UNIA KALETY - LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 2:0
  • LISWARTA LISÓW - MLKS WOŹNIKI 2:1
  •        

Zegar

Menu główne

Kalendarium

22

01-2017

niedziela

23

01-2017

pon.

Seniorzy : 18.30. trening - orlik/hala

24

01-2017

wtorek

25

01-2017

środa

Seniorzy : 18.30. trening - hala

26

01-2017

czwartek

27

01-2017

piątek

Seniorzy : 18.30. trening - hala

28

01-2017

sobota

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 317, wczoraj: 405
ogółem: 620 988

statystyki szczegółowe

Przekaż Swój 1% JEDNOŚCI

  Dziękujemy, że od lat wspierają nas Państwo przekazując na rzecz naszego klubu 1% swojego podatku.

PIT program

Informujemy, że również za rok 2016 możecie Państwo w łatwy sposób dokonać  swojego rozliczenia korzystając z darmowego programu.

          Wystarczy kliknąć na powyższy obrazek.

 

Aktualności

Zaczynamy okres przygotowawczy

  • autor: zukmirek, 2017-01-11 21:00

SENIORZY : PIERWSZY TRENING

PONIEDZIAŁEK  16 STYCZNIA godz. 20.00.

HALA SPORTOWA W BORONOWIE

         Seniorzy okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2016/2017 rozpoczynają w najbliższy Poniedziałek 16 Stycznia 2017 o godz. 20.00. zajęciami na hali sportowej w Boronowie. W początkowej fazie przygotowań treningi odbywać się będą na hali w Poniedziałki (20.00.) oraz Środy i Piątki (18.30.) później w miarę jak warunki atmosferyczne na to pozwolą dojdą zajęcia na "orliku" oraz siłowni klubowej .

          Zaplanowano sześć gier kontrolnych wszystkie na boisku ze sztuczną nawierzchnią "Północ" w Częstochowie i tak :

05.02.2017.   godz. 12.00.   "UINIA" Rędziny   - klasa A Częstochowa (obecnie 5 miejsce)

12.02.2017.   godz. 12.00.   LZS Żyglin   - klasa okręgowa Katowice gr. IV (14 m)

19.02.2017.   godz. 12.00.   "POGOŃ" Kamyk   - klasa okręgowa Częstochowa gr. I (5 m)

26.02.2017.  godz. 12.00.    "ORZEŁ" Nakło Śl.   - klasa okręgowa Katowice gr. IV (6 m)

05.03.2017.   godz. 12.00.   "ORZEŁ" Miedary   - klasa okręgowa Katowice gr. IV (5 m)

12.03.2017.   godz. 12.00.  MLKS. Woźniki Śl. - klasa okręgowa Częstochowa gr. II (4 m)

18.03.2017.  "LISWARTA" Lisów - start rundy wiosennej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników.


Trampkarze - turniej w Boronowie

  • autor: zukmirek, 2017-01-02 11:24

07.01.2017.   Sobota godz. 10.00.

Turniej kwalifikacyjny do

XIX Turnieju trampkarzy PPN Lubliniec

Hala sportowa w Boronowie Poznańska 2

 

     Do XIX turnieju halowego trampkarzy organizowanego przez Podokręg Piłki Nożnej Lubliniec zgłosiło się 12 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

Turniej kwalifikacyjne w Boronowie 07.01.2017. - wyniki

"WARTA" KAMIEŃSKIE MŁYNY   -   "SPARTA" LUBLINIEC   2 - 0

"LISWARTA" LISÓW   -   "ORZEŁ" PSARY-BABIENICA   1 - 0

"JEDNOŚĆ" BORONÓW   -   "ŻWIREX" HADRA   2 - 0

Bramki : Zasada Przemysław x 2

"WARTA" KAMIEŃSKIE MŁYNY   -   LISWARTA" LISÓW   0 - 0   (0 - 2 karne)  

"ORZEŁ" PSARY-BABIENICA   -   "JEDNOŚĆ" BORONÓW   1 - 4

Bramki : Żurek Jakub, Ziętek Piotr, Potempa Wojciech, Hampel Franciszek

"SPARTA" LUBLINIEC   -   "ŻWIREX" HADRA   1 - 3

"JEDNOŚĆ" BORONÓW   -   "WARTA" KAMIEŃSKIE MŁYNY   7 - 0

Bramki : Hampel Franciszek x 3, Żurek Jakub x 2, Mzyk Szymon , Ziętek Piotr

"ZWIERX" HADRA   -   "ORZEŁ" PSARY BABIENICA   3 - 0

"LISWARTA" LISÓW   -   "SPARTA" LUBLINIEC   6 - 0

"WARTA" KAMIEŃSKIE MLYNY   -   "ŻWIERX" HADRA   2 - 0

"LISWARTA" LISÓW   -   "JEDNOŚĆ" BORONÓW   1  - 5

Bramki : Hampel Franciszek x 2, Mzyk Szymon x 2, Zasada Przemysław

"SPARTA" LUBLINIEC   -   "ORZEŁ" PSARY-BABIENICA   0 - 2

"ŻWIERX" HADRA   -   "LISWARTA" LISÓW   0 - 7

"ORZEŁ" PSARY-BABIENICA   -   "WARTA" KAMIEŃSKIE MŁYNY   0 - 0

"JEDNOŚĆ" BORONÓW   -   "SPARTA" LUBLINIEC   5 - 0

Bramki : Ziętek Piotr x 2, Zasada Przemysław, Mzyk Szymon, samobójcza

Tabela końcowa turnieju

"Jedność" Boronów : Jaguś Szymon , Potempa Wojciech , Żułtaszek Michał , Hampel Franciszek , Mzyk Szymon , Mzyk Rafał , Zasada Przemysław , Żurek Jakub , Ziętek Piotr .

"Żwirex" Hadra : Jagusiok Piotr , Grabara Jakub , Wojtyna Miłosz , Trzop Franciszek , Gidziela Błażej .

"Orzeł" Psary-Babienica : Golasz Rafał , Sieracki Kacper , Kwaśniewski Mikołaj , Raj Mateusz , Musik Oskar , Pająk Remigiusz , Ślęzok Paweł , Baron Denis , Kamiński Jakub .

"Sparta" Lubliniec : Małek Jakub , Naporowski Kamil , Leszczyński Oliwier , Kubat Mateusz , Sulej Kacper , Patyna Szymon , Chyra Wiktor , Łachut Kacper , Tokarz Przemysław .

"Warta" Kamieńskie Młyny : Marek Mateusz , Mateja Marcin , Pakulski Dawid , Usmacht Jonasz , Cesarz Amadeusz , Cesarz Oskar , Cesarz Oliwier , Drzost Nikodem , Przezdzing Jakub , Bednarek Dawid .

"Liswarta" Lisów : Duda Maciej , Piskoń Dawid , Josek Michał , Bazzak Dawid , Czajkowski Dawid , Tobor Błażej , Mateja Miłosz , Sitkiewicz Jakub .  

Sędzia główny : Fiszer Witold .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Turniej kwalifikacyjny w Pawonkowie 14.01.2017.

"AKADEMIA SPORTOWA" LUBLINIEC

"VICTORIA" STRZEBIŃ

"ORZEŁ" PAWONKÓW

LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI

MLKS WOŹNIKI

"PŁOMIEŃ" PRZYSTAJŃ

     Do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie 28.01.2017. awansują po 3 najlepsze zespoły z każdej z grup.


Trampkarze - turniej w Boronowie

  • autor: zukmirek, 2016-12-10 19:18

          W Sobotę 10.12.2016. w hali sportowej w Boronowie odbył się turniej trampkarzy "Jedność Cup" w którym udział wzięły zespoły : "Jedność" A Boronów , "Jedność" B Boronów , "Akademia Sportowa" Lubliniec , "Odra" Miasteczko Śląskie , "Pokój" Sadów oraz "Unia" Kalety .

  

Grupa I

"JEDNOŚĆ" A BORONÓW   -   "ODRA" MIASTECZKO ŚLĄSKIE   4 - 0

Bramki : Hampel Franciszek x 2 , Potempa Wojciech , Ziętek Piotr . 

"JEDNOŚĆ" A BORONÓW   -   "POKÓJ" SADÓW   2 - 1

Bramki : Hampel Franciszek x 2 .

"POKÓJ" SADÓW   -   "ODRA" MIASTECZKO ŚLĄSKIE   1 - 2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Grupa II

"UNIA" KALETY   -   "JEDNOŚĆ" B BORONÓW   6 - 0

"AKADEMIA SPORTOWA" LUBLINIEC   -   "JEDNOŚĆ" B BORONÓW   6 - 0

"AKADEMIA SPORTOWA" LUBLINIEC   -   "UNIA" KALETY   2 - 2 karne   3 - 4

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Półfinały

"JEDNOŚĆ" A BORONÓW   -   "AKADEMIA SPORTOWA" LUBLINIEC   8 - 0

Bramki : Mzyk Szymon x 2 , Żurek Jakub x 2 , Kopiczko Jan x 2 ,

Hampel Franciszek , Ziętek Piotr . 

"UNIA" KALETY   -   "ODRA" MIASTECZKO ŚLĄSKIE   2 - 3

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Mecz o 5 miejsce

"JEDNOŚĆ" B BORONÓW   -   "POKÓJ" SADÓW   2 - 3

Bramki : Kandora Oliwier , Zok Kevin .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Mecz o 3 miejsce

"AKADEMIA SPORTOWA" LUBLINIEC   -   "UNIA" KALETY   3 - 2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Finał

"JEDNOŚĆ" A BORONÓW   -   "ODRA" MIASTECZKO ŚLĄSKIE   10 - 1

Bramki : Mzyk Szymon x 5 , Ziętek Piotr x 2 , Hampel Franciszek ,

Potempa Wojciech , Żurek Jakub .  

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Najlepszy zawodnik turnieju - Hampel Franciszek - "Jedność" Boronów

Najlepszy bramkarz turnieju - Hońca Tomasz - "Odra" Miasteczko Śląskie

Król strzelców turnieju - Mzyk Szymon - "Jedność" Boronów

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Wszystkie mecze turnieju sędziował duet :

Majchrzyk Mateusz , Pilarski Kamil 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Składy drużyn :