Jedność Boronów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • JEDNOŚĆ BORONÓW - SPARTA LUBLINIEC 0:0
  • LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI - ZIELONI ŻARKI 0:4
  • UNIA KALETY - CZARNI STARCZA 1:2
  • OLIMPIA HUTA STARA - WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 3:3
  • LISWARTA LISÓW - LZS MRZYGŁÓD 1:1
  • MLKS WOŹNIKI - PŁOMIEŃ KUŹNICA MARIANOWA 1:0
  •        

Zegar

Menu główne

Kalendarium

25

04-2017

wtorek

26

04-2017

środa

Orliki : JEDNOŚĆ BORONÓW - AKADEMIA II LUBLINIEC - 17.30.

Seniorzy : 18.30. trening - boisko

27

04-2017

czwartek

Seniorzy : 18.30. trening - boisko

28

04-2017

piątek

29

04-2017

sobota

Seniorzy : JEDNOŚĆ BORONÓW - CZARNI STARCZA - 17:00

Trampkarze : ORZEŁ PAWONKÓW - JEDNOŚĆ BORONÓW - 11:00

Orliki : ORZEŁ PAWONKÓW - JEDNOŚĆ BORONÓW - 11:00

30

04-2017

niedziela

Juniorzy : JEDNOŚĆ BORONÓW - MLKS WOŹNIKI - 11:00

01

05-2017

pon.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 173, wczoraj: 212
ogółem: 670 990

statystyki szczegółowe

Przekaż Swój 1% JEDNOŚCI

  Dziękujemy, że od lat wspierają nas Państwo przekazując na rzecz naszego klubu 1% swojego podatku.

PIT program

Informujemy, że również za rok 2016 możecie Państwo w łatwy sposób dokonać  swojego rozliczenia korzystając z darmowego programu.

          Wystarczy kliknąć na powyższy obrazek.

 

Aktualności

Orliki : 14 kolejka

  • autor: zukmirek, 2017-04-24 21:27

ORLIKI   14 KOLEJKA

E1   PPN LUBLINIEC

"JEDNOŚĆ" BORONÓW   -   "AKADEMIA II" LUBLINIEC

26.04.2017.   Środa   godz. 17.30.

Boisko orlik w Boronowie ul. Poznańska 2

 

Z A P R A S Z A M Y

Sędzia główny : ? ? 


Seniorzy : 20 kolejka

  • autor: zukmirek, 2017-04-12 15:20

SENIORZY   20 KOLEJKA
KLASA OKRĘGOWA Gr. II

"JEDNOŚĆ" BORONÓW   -   "SPARTA" LUBLINIEC

0 - 0

15.04.2017.   Sobota   godz. 16.00.

Boisko w Boronowie ul. Koszęcińska 12

 

w 80' Bałszyński Łukasz nie wykorzystał rzutu karnego .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Żółta kartka "Jedność" : Gadecki Arnold .

Żółte kartki "Sparta" : Szwedziński Michał , Radek Sebastian , Gruca Dariusz .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zawodnik meczu "Jedność" : Gadecki Arnold .

Zawodnik meczu "Sparta" : Radek Sebastian .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Jedność" : Sier Piotr , Żuk Łukasz (C) , Gadecki Arnold , Bełkot Michał , Pilarski Bartłomiej , Brdąkała Marek (88' Bralich Przemysław) , Maruszczyk Szymon , Pilarski Kamil , Frania Kacper (55' Nancka Karol) , Kucharczyk Mariusz (84' Najgebauer Rafał) , Dodat Kacper (55' Bąk Marcin) .

Rezerwowi : Bardziński Sebastian , Ślęzok Karol .

Trener : Sukienik Ireneusz .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Sparta" : Miesiączek Michał , Bałuszyński Łukasz , Borowiec Bogusław (C) , Grzyb Michał , Markowski Rafał (55' Kosiński Damian) , Panek Dominik , Kasprzak Szymon , Radek Sebastian , Skolik Roland , Ślęzak Tomasz , Szwedziński Michał (46' Gruca Dariusz) .

Rezerwowi : Klepacz Jakub , Knejski Tomasz , Krawczyk Patryk , Szulc Dawid , Zakaszewski Bartłomiej .

Trener : Gruca Aleksander .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sędzia główny : Sikora Oskar (Rędziny)

Sędzia asystent : Matyja Piotr (Przystajń)

Sędzia asystent : Anzorge Damian (Rędziny)


Juniorzy starsi : 20 kolejka

  • autor: zukmirek, 2017-04-12 11:31

JUNIORZY STARSI   20 KOLEJKA
A1  -  II LIGA ŚLĄSKA

"BŁĘKITNI" HERBY   -   JEDNOŚĆ" BORONÓW

2 - 4   /1 - 0/

15.04.2017.   Sobota   godz. 11.00.

Boisko Herby ul. Katowicka 3

 

1 - 0   Zawada Daniel   12'

2 - 0   Zawada Daniel   55'

2 - 1   Pluta Dawid   58'

2 - 2   Pluta Dawid   75'

2 - 3   Machoń Paweł   80'

2 - 4   Machoń Paweł   86'

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Jedność" : Bardziński Sebastian (C) , Badura Bartłomiej (30' Hanulok Paweł) , Christof Dawid , Machoń Marcin (85' Kozak Oliwier) , Machoń Paweł , Myrcik Patryk , Mzyk Mateusz , Piełot Krzysztof , Pluta Dawid , Zgraja Dariusz (46' Graniczny Beniamin) , Dubas Wojciech .

Rezerwowy : Mroczek Błażej .

Trener : Klama Jerzy .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Błękitni" : Zdunek Paweł , Bejm Daniel , Budzik Piotr , Cierpioł Kamil , Dreszer Kamil (66' Sowa Fabian) , Dzianok Piotr , Kałmuk Jakub , Kamiński Krzysztof (C) , Prandzioch Krystian , Weber Adam , Zawada Daniel .

Rezerwowy : Szojda Piotr .

Trener : Rubik Jacek .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sędzia główny : Gazda Jarosław .


Juniorzy starsi : 19 kolejka

  • autor: zukmirek, 2017-04-07 08:55

JUNIORZY STARSI   19 KOLEJKA
A1  -  II LIGA ŚLĄSKA

"JEDNOŚĆ" BORONÓW   -   "GROM" CYKARZEW

5 - 0   /2 - 0/

09.04.2017.   Niedziela   godz. 11.00.

Boisko w Boronowie ul. Koszęcińska 12

 

1 - 0   Myrcik Patryk   20'

2 - 0   Machoń Paweł   31'

3 - 0   Christof Dawid   82'

4 - 0   Pluta Dawid   84'

5 - 0   Machoń Paweł   90+2'

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Jedność" : Bardziński Sebastian (C) , Christof Dawid , Piełot Krzysztof , Machoń Marcin , Mzyk Mateusz , Zgraja Dariusz , Myrcik Patryk , Pluta Dawid , Dubas Wojciech , Machoń Paweł , Badura Bartłomiej .

Trener : Klama Jerzy .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Grom" : Szlama Szymon , Zięba Maciej , Janeczek Kamil , Kawędzki Konrad , Wrona Mateusz , Polak Michał (75' Korzeniec Damian) , Karoń Maciej (C) , Szczepanik Jakub , Kubat Dominik , Nowak Krzysztof , Owczarek Paweł . 

Trener : Grabara Cezary .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sędzia główny : Bartczyszyn Krzysztof .


Seniorzy : 19 kolejka

  • autor: zukmirek, 2017-04-05 20:58

SENIORZY   19 KOLEJKA
KLASA OKRĘGOWA Gr. II

"WARTA" KAM.MŁYNY   -   "JEDNOŚĆ" BORONÓW

0 - 2   /0 - 1/

08.04.2017.   Sobota   godz. 16.00.

Boisko w Kamieńskich Młynach

 

0 - 1   Ślęzok Karol   33'

0 - 2   Gadecki Arnold   80' - karny

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Żółta kartka "Warta" : Daniel Damian .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zawodnik meczu "Jedność" : Ślęzok Karol .

Zawodnik meczu "Warta" : Urbacz Krzysztof .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Jedność" : Sier Piotra , Ślęzok Karol (80' Żuk Łukasz) , Gadecki Arnold (C) , Bełkot Michał , Pilarski Bartłomiej , Najgebauer Rafał (60' Frania Kacper) , Pilarski Kamil , Maruszczyk Szymon , Brdąkała Marek , Dodat Kacper (60' Nancka Karol) , Kucharczyk Mariusz (89' Bralich Przemysław) .

Rezerwowy : Bardziński Sebastian .

Trener : Sukienik Ireneusz .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Warta" : Urbacz Krzysztof , Klyta Jacek (75' Krzywoń Adam) , Śniegula Miłosz , Ślęzok Tomasz , Wojciechowski Michał , Golda Sebastian , Janecki Sebastian (C, 80' Klyta Mateusz) ) , Lempa Łukasz (55' Klyta Karol) , Daniel Damian (75' Kadłubek Kamil) , Sudoł Łukasz , Brezdeniuk Maksym.

Rezerwowi : Bazan Rafał , Kidyba Maciej , Janecki Adrian .

Trener : Golda Sebastian .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sędzia główny : Malinowski Mateusz (Częstochowa)

Sędzia asystent : Szczypiór Marek (Miedźno)

Sędzia asystent : Cyran Kamil (Częstochowa)


Trampkarze : mecz kontrolny

  • autor: zukmirek, 2017-04-05 20:49

TRAMPKARZE   MECZ KONTROLNY

C1   PPN LUBLINIEC

"JEDNOŚĆ" BORONÓW   -   "MECHANIK" KOCHCICE

(trampkarze)                                (juniorzy)

0 - 9   /0 - 4/

08.04.2017.   Sobota   godz. 12.00.

Boisko "Jedność" Boronów ul. Koszęcińska 12

 

"Jedność" : Jaguś Szymon , Potempa Radosław , Potempa Wojciech , Mzyk Rafał , Żurek Jakub , Adamek Dawid , Kopiczko Jan , Mzyk Szymon , Strach Antoni , Zok Kevin , Zasada Przemysław , Wysocki Szymon , Kandora Oliwier .

Trener : Dorożyński Artur . 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sędzia główny : Pilarski Kamil .


Orliki : 13 kolejka

  • autor: zukmirek, 2017-04-05 20:43

ORLIKI   13 KOLEJKA

E1   PPN LUBLINIEC

"RYBAK" CIASNA   -   JEDNOŚĆ" BORONÓW

12 - 6   /7 - 3/

08.04.2017.   Sobota   godz. 11.00.

Boisko orlik, Ciasna ul. Szkolna 1

 

1 - 0   Lubosz Maksymilian   1'

2 - 0   Niesłony Florian   2'

3 - 0   Lubosz Maksymilian   3'

4 - 0   Niesłony Florian   5'

5 - 0   Niesłony Florian   7'

6 - 0   Lubosz Maksymilian   10'

7 - 0   Niesłony Florian   12'

7 - 1   Żuk Igor   18'

7 - 2   Prokop Kacper   26'

7 - 3   Żuk Igor   30'

8 - 3   Lubosz Maksymilian   39'

9 - 3   Lubosz Maksymilian   42'

9 - 4   Żuk Igor   46'

10 - 4   Niesłony Florian   46'

10 - 5   Żuk Igor   55'

11 - 5   Kołodziejczyk Mateusz   58'

11 - 6   Robok Eryk   60'

12 - 6   Lubosz Maksymilian   60+1'

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Jedność" : Rogocz Jakub , Golek Oliwier , Nokielski Jakub (C) , Prokop Kacper , Robok Eryk , Sukiennik Kacper , Żuk Igor , Macioł Jakub , Oleksik Brian .

Trener : Ślęzok Karol .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Rybak" : Szmuc Adam , Dylong Oliver , Jaworek Bartłomiej , Kołodziejczyk Mateusz (C) , Lubosz Maksymilian , Niesłony Florian , Sierny Mateusz , Chmurak Szymon , Ciwiński Jakub , Henel Dominik , Połomski Bartosz .

Trener : Hruzik Szymon .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sędzia główny : Burzyk Dawid .


Juniorzy starsi 18 kolejka

  • autor: zukmirek, 2017-04-01 22:34

JUNIORZY STARSI   18 KOLEJKA
A1  -  II LIGA ŚLĄSKA

"GMINA" KŁOMNICE  -   "JEDNOŚĆ" BORONÓW

0 - 3   walkower

02.04.2017.   Niedziela   godz. 11.00.

drużyna z Kłomnic wycofana z rozgrywek po rundzie jesiennej


Seniorzy : 18 kolejka

  • autor: zukmirek, 2017-03-30 20:14

SENIORZY   18 KOLEJKA
KLASA OKRĘGOWA Gr. II

"JEDNOŚĆ" BORONÓW   -   "UNIA" KALETY

1 - 0   /0 - 0/

01.04.2017.   Sobota   godz. 16.00.

Boisko w Boronowie ul. Koszęcińska 12

 

1 - 0   Bąk Marcin   48' - karny

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Żółta kartka "Jedność" : Najgebauer Rafał .

Żółte kartki "Unia" : Bździon Paweł , Maswa Tomasz , Cyl Dawid .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zawodnik meczu "Jedność" : Pilarski Kamil .

Zawodnik meczu "Unia" : Pyka Mateusz .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Jedność" : Sier Piotr , Ślęzok Karol , Gadecki Arnold (C) , Bełkot Michał , Kucharczyk Łukasz (70' Nancka Karol) , Pilarski Bartłomiej , Pilarski Kamil , Maruszczyk Szymon , Brdąkała Marek (75' Najgebauer Rafał) , Bąk Marcin (88' Bralich Przemysław) , Kucharczyk Mariusz (81' Dodat Kacper) .

Rezerwowi : Bardziński Sebastian , Cuglewski Kamil , Żuk Łukasz .

Trener : Sukienik Ireneusz .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Unia" : Pyka Mateusz , Baron Dawid , Bambynek Michał , Halamus Michał , Urbańczyk Mateusz , Gatys Patryk , Bździon Paweł , Jaskuła Dawid (46' Wróbel Jarosław) , Nojman Mateusz (70' Rózański Dawid) , Cyl Dawid , Imiołczyk Arnold .

Rezerwowi : Masina Tomasz , Painta Adam , Słodczyk Mateusz , Urbańczyk Mariusz .

Trener : Neumann Jarosław .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sędzia główny : Borek Bartosz (Częstochowa)

Sędzia asystent : Szczypiór Marek (Miedźno)

Sędzia asystent : Wasilewski Michał (Kłobuck)


Archiwum aktualności


Mecz , 01:00

Ostatnie spotkanie

JEDNOŚĆ BORONÓWSPARTA LUBLINIEC
JEDNOŚĆ BORONÓW 0:0 SPARTA LUBLINIEC
2017-04-15, 16:00:00
Sędzia główny - Sikora Oskar , asystenci - Matyja Piotr , Anzorge Damian
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
JEDNOŚĆ BORONÓW 0:0 SPARTA LUBLINIEC
LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 0:4 ZIELONI ŻARKI
UNIA KALETY 1:2 CZARNI STARCZA
OLIMPIA HUTA STARA 3:3 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
LISWARTA LISÓW 1:1 LZS MRZYGŁÓD
MLKS WOŹNIKI 1:0 PŁOMIEŃ KUŹNICA MARIANOWA

Najbliższe spotkanie

JEDNOŚĆ BORONÓWCZARNI STARCZA
JEDNOŚĆ BORONÓW   CZARNI STARCZA
2017-04-29, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
OLIMPIA HUTA STARA - JEDNOŚĆ BORONÓW
PŁOMIEŃ KUŹNICA MARIANOWA - LISWARTA LISÓW
ZIELONI ŻARKI - MLKS WOŹNIKI
WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY - LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
CZARNI STARCZA - SPARTA LUBLINIEC
LZS MRZYGŁÓD - UNIA KALETY

Losowa galeria

Sparta Lubliniec - Jedność 11.11.2012.
Ładowanie...

Ankiety

Kto awansuje do grupy mistrzowskiej ?