Jedność Boronów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • PŁOMIEŃ KUŹNICA MARIANOWA - JEDNOŚĆ BORONÓW 3:1
  • SPARTA SZCZEKOCINY - VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA 2:1
  • STRADOM AJD CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA TRUSKOLASY 2:0
  • ZIELONI ŻARKI - POGOŃ KAMYK 1:0
  • MLKS WOŹNIKI - AMATOR GOLCE 0:3
  • LOTNIK KOŚCIELEC - GMINA KŁOMNICE 4:1
  • LZS MRZYGŁÓD - KS PANKI 0:3
  • ORZEŁ KIEDRZYN - WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 3:1
  • ORZEŁ PSARY - BABIENICA - WARTA MSTÓW 2:5
  •        

Zegar

Menu główne

Kalendarium

20

06-2018

środa

MŚ : PORTUGALIA - MAROKO - 14.00.

MŚ : URUGWAJ - ARABIA SAUDYJSKA - 17.00.

MŚ : IRAN - HISZPANIA - 20.00.

Seniorzy : 19.30. trening - boisko

21

06-2018

czwartek

MŚ : DANIA - AUSTRALIA - 14.00.

MŚ : FRANCJA - PERU - 17.00.

MŚ : ARGENTYNA - CHORWACJA - 20.00.

22

06-2018

piątek

MŚ : BRAZYLIA - KOSTARYKA - 14.00.

MŚ : NIGERIA - ISLANDIA - 17.00.

MŚ : SERBIA - SZWAJCARIA - 20.00.

23

06-2018

sobota

MŚ : BELGIA - TUNEZJA - 14.00.

MŚ : KOREA PŁD. - MEKSYK - 17.00.

MŚ : NIEMCY - SZWECJA - 20.00.

24

06-2018

niedziela

MŚ : ANGLIA - PANAMA - 14.00.

MŚ : JAPONIA - SENEGAL - 17.00.

MŚ : POLSKA - KOLUMBIA - 20.00.

25

06-2018

pon.

MŚ : ARABIA SAUDYJSKA - EGIPT - 16.00.

MŚ : URUGWAJ - ROSJA - 16.00.

MŚ : IRAN - PORTUGALIA - 20.00.

MŚ : HISZPANIA - MAROKO - 20.00.

26

06-2018

wtorek

MŚ : DANIA - FRANCJA - 16.00.

MŚ : AUSTRALIA - PERU - 16.00.

MŚ : ISLANDIA - CHORWACJA - 20.00.

MŚ : NIGERIA - ARGENTYNA - 20.00.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 170, wczoraj: 238
ogółem: 972 288

statystyki szczegółowe

Aktualności

Mistrzostwa Świata 2018 - dzień siódmy

  • autor: zukmirek, 2018-06-19 22:17

20.06.2018.   Środa godz. 14.00.   gr. "B"

PORTUGALIA   -   MAROKO

20.06.2018.   Środa godz. 17.00.   gr. "A"

URUGWAJ   -   ARABIA SAUDYJSKA

20.06.2018.   Środa godz. 20.00.   gr. "B"

IRAN   -   HISZPANIA


Mistrzostwa Świata 2018 - dzień szósty

  • autor: zukmirek, 2018-06-18 22:19

19.06.2018.   Wtorek godz. 14.00.   gr. "H"

KOLUMBIA   -   JAPONIA

19.06.2018.   Wtorek godz. 17.00.   gr. "H"

POLSKA   -   SENEGAL

19.06.2018.   Wtorek godz. 20.00.   gr. "A"

ROSJA   -   EGIPT


Mistrzostwa Świata 2018 - dzień piąty

  • autor: zukmirek, 2018-06-17 19:24

18.06.2018.   Poniedziałek godz. 14.00.   gr. "F"

SZWECJA   -   KOREA POŁUDNIOWA

18.06.2018.   Poniedziałek godz. 17.00.   gr. "G"

BELGIA   -   PANAMA

18.06.2018.   Poniedziałek godz. 20.00.   gr. "G"

TUNEZJA   -   ANGLIA  


Mistrzostwa Świata 2018 - dzień czwarty

  • autor: zukmirek, 2018-06-16 23:03

17.06.2018.   Niedziela godz. 14.00.   gr. "E"

KOSTARYKA   -   SERBIA

17.06.2018.   Niedziela godz. 17.00.   gr. "F"

NIEMCY   -   MEKSYK

17.06.2018.   Niedziela godz. 20.00.   gr. "E"

BRAZYLIA   -   SZWAJCARIA


Mistrzostwa Świata 2018 - dzień trzeci

  • autor: zukmirek, 2018-06-15 13:34

16.06.2018.   Sobota godz. 12.00.   gr. "C"

FRANCJA   -   AUSTRALIA

16.06.2018.   Sobota godz. 15.00.   gr. "D"

ARGENTYNA   -   ISLANDIA

16.06.2018.   Sobota godz. 18.00.   gr. "C"

PERU   -   DANIA

16.06.2018.   Sobota godz. 21.00.   gr. "D"

CHORWACJA   -   NIGERIA


Seniorzy : 34 kolejka

  • autor: zukmirek, 2018-06-13 22:51

SENIORZY   34 KOLEJKA
KLASA OKRĘGOWA

"PŁOMIEŃ" KUŹNICA MAR. - "JEDNOŚĆ" BORONÓW

3 - 1   /1 - 0/

16.06.2018.   Sobota   godz. 17.30.

Boisko w Częstochowie ul.

 

1 - 0   Michalski Bartosz   35'

2 - 0   Gierczak Dawid   68'

2 - 1   Kowalikowski Krzysztof   69' - karny

3 - 1   Zaniewski Dawid   75'

          W 24' Kępka Mateusz nie wykorzystał rzutu karnego.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Czerwone kartki "Jedność" : Cuglewski Kamil (24') , Bełkot Michał (66') .

Czerwona kartka "Płomień" : Kuzior Konrad (55') .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Żółte kartki "Jedność" : Bełkot Michał , Bełkot Michał , Kowalikowski Krzysztof .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Zawodnik meczu "Jedność" : Kucharczyk Mariusz .

Zawodnik meczu "Płomień" : Kępka Mateusz .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Jedność" : Sier Piotr , Gadecki Arnold (C) , Cuglewski Kamil (24') , Brłkot Michał (66') , Pilarski Bartłomiej (81' Bralich Przemysław) , Maruszczyk Szymon , Brdąkała Marek (81' Kożuch Dawid) , Dodat Kacper (70' Najgebauer Rafał) , Kucharczyk Mariusz (68' Frania Kacper) , Jureczko Patryk , Kowalikowski Krzysztof .

Rezerwowy : Bardziński Sebastian .

Trener : Sukienik Ireneusz .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Płomień" : Kępka Mateusz , Kotas Piotr , Kuzior Konrad (55') , Pidzik Artur , Gireczak Dawid (C) , Klyta Daniel (65' Zaniewski Dawid) , Karasiński Radosław , Korzeniec Kamil (57' Pasiuk Mateusz) , Michalski Bartosz (75' Lazik Krzysztof) , Ignatowicz Jakub , Kędzierski Grzegorz .

Trener : Lazik Krzysztof .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sędzia główny : Malinowski Lech (Częstochowa)

Sędzia asystent :  Stryjniak Mateusz (Częstochowa)

Sędzia asystent : Terlicki Paweł (Konopiska)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

sprawozdanie sędziowskie z meczu

https://s2.fbcdn.pl/3/clubs/70793/data/docs/kuznica-mar-boronow-seniorzy.pdf


Mistrzostwa Świata 2018 - dzień drugi

  • autor: zukmirek, 2018-06-13 18:37

15.06.2018.   Piątek godz. 14.00.   gr. "A"

EGIPT   -   URUGWAJ

15.06.2018.   Piątek godz. 17.00.   gr. "B"

MAROKO   -   IRAN

15.06.2018.   Piątek godz. 20.00.   gr. "B"

PORTUGALIA   -   HISZPANIA


Mistrzostwa Świata 2018 - dzień pierwszy

  • autor: zukmirek, 2018-06-13 18:14

14.06.2018.   Czwartek godz. 17.00.   gr. "A"

ROSJA   -   ARABIA SAUDYJSKA


Młodziki : 18 kolejka

  • autor: zukmirek, 2018-06-10 14:43

MŁODZIKI   18 KOLEJKA

D1   -   PPN LUBLINIEC

"JEDNOŚĆ" BORONÓW   -   "SPARTA" TWORÓG

4 - 0   /1 - 0/

11.06.2018.   Poniedziałek   godz. 17.00.

boisko w Boronowie ul. Koszęcińska 12

 

1 - 0   Żuk Igor   11'

2 - 0   Wysocki Szymon   36'

3 - 0   Żuk Igor   49'

4 - 0   Nokielski Jakub   60'

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Jedność" : Prokop Kacper , Nokielski Jakub , Fredyk Oskar , Żuk Igor , Macioł Jakub , Golek Oliwier , Brodacki Michał , Wysocki Szymon , Potempa Radosław (C) , Klama Maksymilian , Płaszczymąka Dawid , Hońca Radosław , Oleksik Brian , Sukiennik Kacper , Paszniak Mateusz .

Trener : Żyłka Wojciech .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Sparta" : Surowczyk Dawid , Razik Jakub , Cieślik Jakub , Byszewski Fabian , Grzesik Mateusz , Breguła Kacper , Nocoń Kajetan , Sobania Karol , Chromy Kewin (C) , Minor Paul , Gwóźdź Szymon , Krain Jakub , Zgodzaj Kamil .

Trener : Chromy Wiesław .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sędzia główny : Pilarski Kamil .


Juniorzy starsi : 22 kolejka

  • autor: zukmirek, 2018-06-08 19:40

JUNIORZY STARSI   22 KOLEJKA
A1  -  II LIGA WOJEWÓDZKA Gr. II

"LOT" KONOPISKA   -   JEDNOŚĆ" BORONÓW

1 - 2   /0 - 1/

10.06.2018.   Niedziela   godz. 11.00.

Boisko w Konopiskach ul. Sląska

 

0 - 1   Lisiecki Tomasz   44'

1 - 1   Krawczyk Łukasz   73'

1 - 2   Glanc Sławomir   83'

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Czerwona kartka "Jedność" : Raj Daniel   89'

Czerwona kartka "Lot" : Sapała Sebastian   61'

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Żółte kartki "Jedność" : Michalski Kamil , Piełot Krzysztof , Glanc Sławomir , Raj Daniel , Raj Daniel .

Żółte kartki "Lot" : Sapała Sebastian , Woźniak Paweł , Sapała Sebastian .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Jedność" : Dubas Wojciech (C) , Machoń Marcin , Michalski Kamil (80' Badura Bartłomiej) , Piełot Krzysztof , Hanulok Szymon , Hampel Franciszek , Lisiecki Tomasz , Machoń Paweł , Raj Daniel (89') , Glanc Sławomir , Brzęczek Daniel .

Trener : Klama Jerzy .

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

"Lot" : Woźniak Paweł , Kowalik Bartosz , Musiał Patryk , Ciuk Konrad , Kowalik Kamil , Sapała Sebastian (61') , Płaneta Bartosz (60' Gonera Filip) , Ciuk Igor , Kwiatkowski Marcel (60' Janik Dawid) , Cuglewski Paweł (70' Świącik Maciej) , Krawczyk Łukasz .

Trener : Nowak Michał . 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sędzia główny : Malinowski Lech

Sędzia asystent : Dudek Mateusz

Sędzia asystent : Ignatowicz Jakub


Archiwum aktualności


Mecz 2018-06-16, 17:30


herb PŁOMIEŃ KUŹNICA MARIANOWA 3:1 herb JEDNOŚĆ BORONÓW
PŁOMIEŃ KUŹNICA MARIANOWA   JEDNOŚĆ BORONÓW

INFORMACJA O WYBORZE WYKONAWCY

INFORMACJA

o wyborze wykonawcy na budowę siłowni zewnętrznej wraz z systemem nawadniania boiska przy ulicy Koszęcińskiej w Boronowie

https://s2.fbcdn.pl/3/clubs/70793/data/docs/informacja-o-wyborze-wykonawcy-lks-25-04-2018.odt

WORLD CUP 2018 - KONKURS

Szczegóły wkrótce

 

Ostatnie spotkanie

PŁOMIEŃ KUŹNICA MARIANOWAJEDNOŚĆ BORONÓW
PŁOMIEŃ KUŹNICA MARIANOWA 3:1 JEDNOŚĆ BORONÓW
2018-06-16, 17:30:00
Sędzia główny - Malinowski Lech , asystenci - Terlicki Paweł , Stryjniak Mateusz
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
PŁOMIEŃ KUŹNICA MARIANOWA 3:1 JEDNOŚĆ BORONÓW
SPARTA SZCZEKOCINY 2:1 VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA
STRADOM AJD CZĘSTOCHOWA 2:0 OLIMPIA TRUSKOLASY
ZIELONI ŻARKI 1:0 POGOŃ KAMYK
MLKS WOŹNIKI 0:3 AMATOR GOLCE
LOTNIK KOŚCIELEC 4:1 GMINA KŁOMNICE
LZS MRZYGŁÓD 0:3 KS PANKI
ORZEŁ KIEDRZYN 3:1 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
ORZEŁ PSARY - BABIENICA 2:5 WARTA MSTÓW

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Losowa galeria

"Jedność" Boronów - "Lotnik" Kościelec 26.04.2014.
Ładowanie...